Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

alil 

SVATÝ HOSTÝN 15.8. 2007 - vzpomínkové album

89 fotek 15.8.2007 - zobrazení 131 komentářů
Díky Evičce (sklada) jsem si vzpomněla na skoro zapomenuté album z roku 2007, trávili jsme v tom roce s rodiči a ostatními členy rodiny dovolenou na chalupě v Čeladné a v prvním týdnu, kdy jsme tam byli sami s mými rodiči, udělali jsme si výlet na Hostýn. Je to pěkné a zajímavé místo.
Hostýnské vrchy pojmenované podle památné hory Hostýn jsou výběžkem Moravskoslovenských Karpat a tedy i západní částí Vsetínských vrchů. Horu Hostýn tvoří dva vrcholy – vyšší severní s rozhlednou a větrnou elektrárnou (736m) a západní vrchol s poutním chrámem a řeholním domem (718m). Impozantní poloha Hostýna, vévodící širokým rovinám Hané, zdaleka viditelná a charakteristická silueta hory s chrámem nejvýše položeným je na Moravě ojedinělá.
Toto album je vzpomínkové, nejen na Hostýn, ale i na tatínka, který nás letos v lednu (2015) po krátké a těžké nemoci navždy opustil. Absolvovali jsme společně hodně podobných výletů ( nějaká alba už na rajčeti mám), takže možná vložím alba i z jiných míst, dřívějšího data, než jsem se zaregistrovala na rajčeti, abych mohla vzpomínat, protože nám všem moc chybí..., ale vzpomínky ty nám zůstanou a nikdo nám je nevezme.

Proměňte svá alba ve fotoknihu

Ideální jako dárek nebo jen tak pro sebe na památku.
Levně, rychle, jednoduše.


Vytvořte ze svých fotek

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.